Piękne Książki

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Piękne Książki

2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 gold2022 laureat konkursu2022 gold2021 laureat konkursu2020 laureat konkursu2019 laureat konkursu2019 gold2018 laureat konkursu2018 gold
9.3 (38)
Warszawa, Puławska 126
O firmie:

W Warszawie, przy ulicy Puławskiej 126, znajduje się antykwariat Piękne Książki, który skupia się na łączeniu literatury z tradycyjnym rzemiosłem. Miejsce to specjalizuje się w przywracaniu dawnego blasku książkom poprzez staranne odnawianie oraz introligatorstwo, wykorzystując klasyczne metody i dbając o estetyczne oprawy, dzięki czemu każda książka wyróżnia się indywidualnym charakterem. Oferta obejmuje szeroki wybór starych, rzadkich i unikatowych tomów w eleganckich wydaniach.

Antykwariat Piękne Książki kieruje swoją ofertę zarówno do koneserów klasyki, kolekcjonerów, jak i wszystkich miłośników wartościowej literatury, którzy poszukują inspirujących egzemplarzy i trudno dostępnych wydań. Miejsce to dba o to, by każda książka, mająca swoją historię, trafiała do rąk osób potrafiących docenić jej unikalność i kunszt wykonania. Przestrzeń antykwariatu stanowi hołd dla kultury i piękna słowa pisanego oraz zaprasza do podróży przez dzieje literatury.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
27 4.7 / 5
11 4.7 / 5
Data skanowania: 13.10.2025
Warszawa
Puławska 126

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj